Clash of Clans Kılavuzu | Savunma | Top

Beğendiysen sen de paylaş 🙂Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+

Clash of Clans

“Toplar savunmada muhteşemdir. Topların ateş gücünü artırmak için onları yükseltin. Ancak savunma binalarının yükseltme sırasında ateş edemeyeceklerini unutmayın!”

Clash of Clans oynayanlar, topların ne kadar önemli bir savunma birimi olduğunu bilirler.

Detaylarını sizin için derledik ve maddeler halinde aşağıda sıraladık.

Özet
Savunma Stratejisi
  • Toplar seri ateş edebilir ve uzun menzilleri vardır, bu yüzden Duvar Kırıcı gibi (oldukça düşük hasar oranı olan) birliklere karşı mükemmel caydırıcıdır.
  • Toplar, diğer savunma birimlerini devlerden koruyabilmek için oldukça yararlıdır. Havan ve Okçu Kulelerinizi topların menzillerinin içine koyarak koruyun. Toplar, hava birliklerine ateş edemedikleri için, toplarınızı Hava Savunması  birimlerinin menzili içinde tutarak koruyun.(en azından Okçu Kulesi veya Sihirbaz Kulesi‘nin menzilinde tutun)
  • Başlangıç seviyelerinde, ana Kara Savunması birlikleriniz toplar ve Havanlar olacağı için bu birimler, ilk önce iyileştirin.
Saldırı Stratejisi
  • Toplar hava birimlerine ateş edemeyen iki savunma biriminden biridir, diğeri ise Havandır. Buna karşın, bu iki birim en ucuz ve en yaygın savunma yapılarıdır. Bu yüzden eğer bu briimler Okçu Kulesi ve Sihirbaz Kulesi gibi Hava Savunması birimlerinin menzili içine konulmazsa, kolaylıkla Balon, Ejderha ve Dalkavuk gibi birimlere av olurlar. Toplar aynı zamanda bir defada sadece bir birime zarar verebilirler. Bu yüzden çok sayıda Okçu ve Barbar tarafından saldırıya uğradıklarında kolayca yok edilebilirler.
Görünüm

  • Topların görünümü 7, 10, 11, 12 ve 13. seviyede belirgin şekilde değişir. İlk seviyelerde daha basit görünen namlu ve ayaklar giderek tahkimatı daha güçlü bir görünüm alırlar.

296 defa okundu.

Beğendiysen sen de paylaş 🙂Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on Google+

14 Nisan 2015 Clash Of ClansGenelOyun
1 comment

”Clash of Clans Kılavuzu | Savunma | Top” konusu için tek bir yorum yapılmış. Yok mu arttıran?


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı